Latitude59

Toimumise aeg: 22.05-24.05.2024
Asukoht: Kultuurikatel, Tallinn
Sündmuse tüüp: konverents

KIRJELDUS

Latitude59 on Eesti suurim tehnoloogia-, ettevõtlus- ja innovatsiooniteemadele pühendatud konverents. Üritus toimub maikuus, paralleelselt nii tavapärase kogunemisena Tallinnas Kultuurikatlas kui ka üle veebi, luues regiooni iduettevõtjatele ja investoritele võimalusi mõttevahetusteks ja ärisuhete loomiseks.

Konverentsilavadel astuvad üles ettevõtjad ja valdkondade tippspetsialistid, lisaks on Latitude59 osalejate hulgas 600 rahvusvahelist investorit, enam kui 800 iduettevõtjat, ning meedia esindajad lähiriikidest ja kaugemalt.

Latitude59’l on tugevalt fookuses Eesti globaalse küla loomine, erinevate startup-kogukondade kaasamine, idufirmade ja investorite kokkuviimine ning publikut kaasav lavaprogramm. Juba aastaid on ürituse kõrghetkeks olnud traditsiooniline idufirmade pitching võistlus ning diskussioonid maailmatasemel visionääridega.

Programmi kuuluvad ka inspireerivad asutajalood (Founder Stories) ning ettevõtjad saavad kuulda praktilisi näpunäiteid, kuidas toime tulla väljakutsetega, millega asutajad sageli silmitsi seisavad, ning millist mõju ja panust tehnoloogiasektorilt homne maailm tegelikult vajab.

Minu leht

Similar Posts

Latitude59